BULAK ŞİRKETLER GRUBU - BAŞKANIN MESAJI

BİRTAM A.Ş. kuruluş temelleri 1990 yılında kurucumuz Turan BULAK tarafından atılmıştır,kurulduğu günden bu yana gelişim temelleri üzerinde hareket eden bir firma olmuştur.BİRTAM A.Ş., bu süre içerisinde Türkiye'de birçok yatırım yapmıştır.

Kurulduğu tarihten itibaren, çevre düzenlemeleri, üst yapı inşaatları, alt yapı inşaatı, gölet ve endüstriyel tesis inşaatı gibi önemli projelerde yer almış ve yükümlülüklerini yüksek kalitede başarı ile yerine getirmiştir.

Büyüme planları doğrultusunda yeni iş alanları yaratmaya önem vermektedir. Faaliyet alanlarına sürekli yatırım yaparak, sürdürülebilir bir gelişme hedefleyen BİRTAM A.Ş. , kaliteli ve zamanında iş üretmeyi misyon edinmiş, kurulduğu tarihten bugüne bu misyon çerçevesinde, donanımlı teknik kadrosu, çağdaş çalışma alanları, her geçen gün genişleyen modern makine parkıyla sektörünün en iyisi olma yolunda teknolojik gelişmeleri yakından izlemekte ve bir çok projenin gerçekleşmesini sağlayarak, büyümeyi ve gelişmesini sürdürmektedir.

BİRTAM A.Ş., ülkesine ve işine, bağlılık ve sadakat temelleri üzerinde kurulmuş ve bugünlere gelmiş bir kuruluştur. Dürüstlük ve rekabetçilikten ödün vermeden hep daha çok çalışarak yürümeye, sorgulamaya, değiştirmeye devam edeceğiz. Her koşulda güç, güven ve cesaret sağlayarak şirketimizi oluşturan çalışanlarımıza ve tüm sosyal paydaşlarımıza gösterdiği bağlılık, özveri ve emekleriyle şirketimize kattıkları değer için teşekkürlerimizi sunuyorum.

Turan BULAK

YÖNETİM KURULU BAŞKANI